Останнім часом поширилися центри татуювання у всіх її формах і кольорах, і, оскільки татуювання є постійним малюнком, який нелегко видалити, багато хто пов’язував її з відносинами шлюбу або міцними відносинами, записуючи малюнок, символ або слово, що виражає ці відносини. цих обіцянок є обручки, пропоновані Супутником життя, які містять ідеально круглі прикраси, що позначають вічний зв’язок між двома людьми, хоча є й ті, хто не відчуває цей символ. в кільцях, і воліють мати щось більш взаємопов’язане і незмивне легко, тому вдаються до малювання татуювань, що символізують їхню любов один до одного, тому «День сьомий» розглядає набір ідей, які допоможуть вам при малюванні татуювання з коханим один, згідно веб- сайту «Сьомий день».збережене татуювання” Наступним чином:

Перша буква імені коханого:

Одна з найпопулярніших альтернативних татуювань для обручок слід ідеї нанесення першої літери імені коханої людини прямо на палець, і це дуже особиста і особлива ідея, все, що вам потрібно зробити, це вибрати лист і стиль листа, ви можете додати багато інших деталей про листи, такі як пелюстки квітів або маленьке серце або зображення замка та ключа.


тату

Значні слова для вас обох:

Вам обом подобається цитата або пропозиція, в якому є слово, яке ви говорите разом, може бути, два або три слова, які представляють ваші відносини?Ну, це може бути найкращою ідеєю татуювання з обручкою, поговоріть з татуювальником і дозвольте йому намалювати навколо ваших пальців або ваше улюблене місце, напишіть ці слова або відомі речення зі змістом.

Напишіть літеру або ім'я
Напишіть літеру або ім’я

повні імена:

Якщо ви хочете більше, ніж просто кілька простих ініціалів імені вашої дружини, ви можете піти далі, ніж татуювання з повним ім’ям, це один із найінтимніших штрихів, який ви можете надати своєму шлюбу, він робить його таким красивим.

малюнок татуювання
малюнок татуювання

Король і королева карт:

Це крутий, простий і елегантний дизайн, він про особливі відносини між королем і королевою, ви можете налаштувати його, щоб висловити кохання, а не просто колоду карт.

палубний папір
палубний папір

татуювання дати весілля:

Дата вашого весілля – один із найбільш особливих і особливих днів у вашому житті. Вона вважається датою історії. Найкращий спосіб відзначити день весілля – це назавжди записати її у вигляді татуювання.

Тату по днях та датах
Тату по днях та датах