Пасажир, що летів з Пакистану в Дубай, висловив своє невдоволення, вдаривши ногою у вікно літака, коли той перебував у повітрі, тому поліція заарештувала його після прибуття після приземлення літака Пакистанських міжнародних авіаліній. ПК-283 У Дубаї, який прибуває з Пешавару минулої середи, на відеозаписах видно, як стюардеси намагаються заспокоїти пасажира після того, як він почав бити кулаками і ногами по сидіннях, що стривожило пасажирів, які кричали на нього, просячи його зупинитися після того, як він пошкодив. віконні двері до його гніву, повідомляє газета «Дейлі» British Mail.

Пасажир почав цю дивну поведінку після того, як літак злетів, за словами джерел, цитованих у газеті. Світанок вимагаючи, щоб його повернули до Пакистану, але літак уже відлетів, і пасажир став неспокійнішим під час польоту.

А пасажир почав молитися у проході літака, коли він мав сидіти, що викликало цікавість інших пасажирів, а на одному з відео з’явився бортпровідник, щоб повернути чоловіка на місце та забрати його. із проходу..


прохід літака

Спірний пасажир був босоніж на двох відео і був одягнений у куртку під сорочкою, яку він пізніше зняв під час польоту з «кепкою» після прибуття до Дубаї 14 вересня минулого року.

Як повідомляється, керівництво Пакистанських міжнародних авіаліній направило з Ісламабаду групу з двох осіб, щоб повернути пасажира після того, як екіпаж зателефонував їм і повідомив про інцидент. Після арешту чоловіка було внесено до чорного списку..