Програми та ініціативи з терапії тварин зазвичай пропонуються в медичних закладах, таких як будинки для людей похилого віку та реабілітаційні центри, але один міжнародний аеропорт приєднався до цього списку і став однією з найвражаючих програм терапії тварин у світі.


Команда аеропорту

Загін собачої терапії в міжнародному аеропорту Денвера або КІШКИ настільки великий, що тепер він заслужив титул у Книзі рекордів Гіннеса, згідно з веб-сайтом. таймсноуньюс.

Програма запущена КІШКИ В аеропорту в 2015 році з 28 собаками 14 порід, через 7 років, фонд тепер налічує 84 собаки 33 порід і одну кішку, а волонтери програми вже відпрацювали понад 1250 годин у 2022 році.

З Книгою рекордів Гіннеса
З Книгою рекордів Гіннеса

Очікується, що це досягнення стане офіційним рекордом у Книзі рекордів Гіннеса за 2023 рік.

Генеральний директор ДЕНЬФіл Вашингтон, для Denver Gazette: «Ми дуже пишаємося КІШКИ Ми вдячні всім волонтерам, які пожертвували своїм часом, щоб радувати наших пасажирів та персонал, і постійне розширення програми є свідченням позитивного впливу, який вона має на мандрівників, і ми з нетерпінням чекаємо на можливість вітати більше команд, оскільки ми продовжуємо розвивати цю улюблену програму». .

У прес-релізі, випущеному аеропортом, йдеться про те, що програма призначена для зняття стресу у пасажирів, і її ідея полягає в тому, щоб спонукати пасажирів проводити час із домашніми тваринами. стрес чи занепокоєння».