Жінки змогли довести свій успіх і перевагу в багатьох різних галузях, поки вони не стали одними з найвідоміших бізнес-леді у всьому світі і можуть конкурувати з провідними бізнесменами-чоловіками. на сайт ” багатий горила “.

Найуспішніші та найвідоміші бізнес-леді світу

Джина Райнхарт

Статок австралійської мільярдерки Джини Райнхарт оцінюється в 11,7 мільярда доларів, тому вона вважається найбагатшою жінкою Австралії та шостою найбагатшою жінкою у світі. Хенкок геологорозвідувальна група гірничодобувна компанія, що виробляє 30 мільйонів тонн залізняку на рік, і досягла цього становища після смерті свого батька.


Джина Райнхарт

Медіа Опра Вінфрі

Статки Опри Вінфрі, ЗМІ, досягають 3 мільярдів доларів, і не дивно, що вона змогла досягти великого успіху завдяки своїй знаменитій програмі. Шоу Опри Вінфрі ‘, яке вважається одним із найтриваліших денних ток-шоу, яке тривало 25 сезонів..

Опра Вінфрі
Опра Вінфрі

Ангела Меркель

Ангела Меркель — німецький політик і колишній вчений-дослідник зі статком у 11,5 млн доларів, хоча вона може і не бути підприємцем, але їй вдалося досягти успіху на політичній ниві, поки вона не заслужила звання найвпливовішої жінки у світі. .

Ангела Меркель
Ангела Меркель

Софія Вергара

Софія Вергара — актриса та модель, а також вважається однією з найуспішніших бізнес-леді у світі, де вона стала співзасновником компанії Латинський світ розваг компанія з управління талантами та розважальним маркетингом, має власний капітал у 37 мільйонів доларів.

Софія Вергара
Софія Вергара

Аріана Хаффінгтон

Аріана Хаффінгтон заснувала компанію Хаффінгтон пост А потім продав його компанії АТЛ За 315 мільйонів доларів вона написала книгу Процвітання: третій показник успіху А її статки оцінюються приблизно в 50 мільйонів доларів.

Аріана Хаффінгтон
Аріана Хаффінгтон