Може бути багато людей, які вірять у забобони та надприродні речі, але для компаній та установ, які вірять у ці забобони і роблять їх одним зі своїх критеріїв, це дивно, оскільки китайські ЗМІ повідомили про дивний випадок з освітньою компанією в Шеньчжені. Провінція Гуандун нібито відхиляє заяви про прийом на роботу для людей з номером 5. Оскільки це п’ята цифра у їхніх телефонних номерах, оскільки менеджер вважає це невдачею, тому цим заявникам рекомендується змінити свої номери телефонів, якщо вони справді зацікавлені у роботі. для підприємства Забобони становлять більшу частину повсякденного життя.


Енвріо

Хештег «компанія не наймає людей, їх номер телефону 5 на 5» поширився, причому багато хто дивувався, як у таалімської компанії може бути така політика найму, проте були й коментарі від забобонних, які начебто розуміли і погодилися з рішенням менеджера, по дивностях центральної .

Телефон
Телефон

сайт повідомив Що на Вейбо Нещодавно один блогер на ім’я Хіменджун фахівець з астрології та нумерології, пояснив, як дивний випадок із роботою, ймовірно, був натхненний давнім китайським текстом ворожіння. І Цзін або ж І ЦзінТакож відома як “Книга змін”.

додав він Хіменджун Людина з «5» як п’ята цифра в телефонному номері може легко конфліктувати з начальством, а також спричинити невдачу на свого начальника.

Один користувач прокоментував Вейбо Про сюжет: «Мама сказала, що було б краще, якби в моєму телефонному номері не було 0 чи 5»

Загалом відгуки про кадрову політику неназваної компанії були негативними, і багато хто вважає, що незалежно від того, чи забобонний керівник, такій практиці немає місця в сучасному світі і що відмову кандидатам за їх номерами телефонів можна вважати дискримінацією.