У деяких людей залізна пам’ять, а є й ті, хто страждає на погану пам’ять, вони кладуть важливі речі в різні місця і наступного дня не пам’ятають, куди поклали, чому відчувають деяку розгубленість і розгубленість, і на відміну від тих людей, є люди, у яких залізна пам’ять, вони пам’ятають будь-що з дат чи подій, хоч би як банально це звучало.

І є кілька астрологічних ознак тих людей, які нічого не забувають і не пропускають пропущене, а їхній розум подібний до записуючої машини природи, повідомляється на сайті. рожевий вілліла“.

Телець

У дитини-Тельця сильна фотографічна пам’ять, вона може досягати її здатності описати сторінку з книги, а Телець може запам’ятати, де розміщено текст, який номер сторінки та картинки з його пам’яті, ніби він їх бачить.

Рак

Рак зацікавлений у тому, щоб робити невеликі та точні нотатки, які проходять перед ним, і він пильний і схильний записувати в умі всі добрі чи погані спогади, що змушує його не забувати нікого і жодна подія, через яку він проходить, і залишатись у пам’яті. куточок у його пам’яті, хоч би яким тривіальним чи неважливим він був, до якого Він може повернутися у скрутну хвилину, наприклад, точне обговорення ситуацій.

Діва

Діви надзвичайно досконалі, вони можуть визначити найпростішу річ, яка пішла не так чи добре, і можуть ефективно використати свою пам’ять, коли справа доходить до планування та організації речей.

Козеріг

Козеріг помічає дрібні і дрібні деталі і має гарну пам’ять, яка допомагає йому, особливо в його практичному та професійному житті, тому він повністю покладається на свою пам’ять, щоб виконати роботу, над якою він працює, за короткий час і пов’язати воєдино прості речі.


пам’ятати

дівчина пам'ятаєш
дівчина пам’ятаєш

дівчина записує
дівчина записує