«Люди думають, що я мізерний, але я репаративний», — такими простими словами дядько Іхаб, 60 років, почав свою розповідь про поклоніння алгебрі, оскільки багатьом з нас не вистачає відшкодування думок, і це те, що змусило його блукати вулицями. милицею і мішком, усередині якого він роздає подарунки Батькам і дітям на вулицях, особливо дітям, спричинило те, щоб назвати його пірамідою Санта-Клауса.


Дядько Іхаб сказав «Сьомому дню»: «Мені не страшно, але я живу один, і іноді я відчував, що мені потрібно щоб хтось був зі мною, або навіть якщо добре слово від когось чи посмішка, щоб виправити мій розум, Я вирішила давно, більше 5 років, це було Початок історії, коли старенька попросила свою дитину встати за мене, щоб я могла сісти на його місце в цей момент, він був зі мною цукерками, тому я вирішив віддати його, так що дитина заплакав і сказав матері, кажучи (напівблагословенна, Баба, нехай помилує його Бог) Моє життя, тому що роздача солодощів та подарунків деяким із присутніх робить мене дуже щасливим».


Він продовжив: «Я ретельно вибирав людей, які могли б зробити їх щасливими або змусити їх замислитись. Я блукав вулицями та кафе. я намагався відвернути його від турбот і думав. Я б сумку розпакував і віддав би йому, а успіх можна було б відібрати. “Гам, іноді у мене бувають плюшеві ведмедики або якісь іграшки та солодощі”.


Він пояснив: “Люди думали, що я візьму у них гроші чи це в обмін на щось, але насправді це питання виправлення думок. Але будь щасливим”.


І говорить у дусі сумної комедії: «Жив я з сестрою і я, але Бог помер. Я давно мешкаю один. Я ніколи не був одружений, хоча я красивий, і люди кажуть, що Я схожий на актора Джамаля Сулеймана, але мені не пощастило, тому я вирішив жити один, але після подорожі солодощів, беручи участь у святах.Я зараз живу серед багатьох сімей, і я дуже хотів бути присутніми під час свят, приносячи троянди, солодощі, деякі речі, які виражають радість».


Він закінчив свою промову: «Я беру участь у щомісячному відвідуванні дитячого будинку у місті Наср. Можлива вища поїздка, але кожного місяця я беру участь в іншому дитячому будинку, і я прошу власників клубів, щоб вони щомісяця складали відвідування дітей, хоча б на день на місяць, кожен день, як питання алгебри. І що ми говоримо людям, що наші звичаї прекрасні і що ми пов’язані і доповнюємо одне одного.дядько Ехаб

Піраміда Санта-Клауса

Піраміда Санта-Клауса

На Джамаля Сулеймана схожий

На Джамаля Сулеймана схожий