Виноград містить важливі поживні речовини, у тому числі вітамін С, В та вітамін К. Він також є потужним джерелом антиоксидантів. Він також містить високий відсоток жирних кислот, тому допомагає у формуванні колагену, уповільнює старіння та омолоджує шкіру. , Ось чому рекомендується додавати його з іншими натуральними інгредієнтами для догляду за шкірою, дотримуючись інструкцій, які ми розглядаємо в цьому звіті, згідно з веб-сайтом ” макіяж та краса “.

Натуральні рецепти з винограду для догляду за шкірою

Рецепт винограду та яблука для очищення шкіри

І яблука, і виноград містять кілька антиоксидантів, тому вони допомагають очищати і освітлювати шкіру, роблячи м’яку пасту з кількох виноградин і шматочків яблук, розтираючи їх разом, наносячи пасту на чисте обличчя і залишаючи на півхвилини. годину, потім миття обличчя, щоб отримати чисту та сяючу шкіру.


Натуральні способи догляду за шкірою з винограду

Рецепт ківі та винограду для сяючої шкіри

Ківі містить вітамінів С, Е і К, а також антиоксидантів, масел омега-3 і вітаміну С більше, ніж апельсини, тому рекомендується приготувати рівну кількість ківі і винограду, позбавившись м’якоті і змішавши їх разом, нанісши суміш на чисте обличчя і залишивши на 20 хвилин. Потім вмийте обличчя теплою водою, щоб одержати свіжу шкіру.

Натуральні рецепти з винограду для догляду за шкірою
Натуральні рецепти з винограду для догляду за шкіроюРецепт винограду та йогурту для зволоження шкіри

Ви повинні підготувати кілька виноградин, додати столову ложку йогурту і добре перемішати, і ви можете видавити кілька крапель лимона на суміш і нанести її на обличчя та шию, почекати кілька хвилин, потім вмийте обличчя та шию. з теплою водою, щоб отримати м’яку шкіру.

Догляд за шкірою з виноградом
Догляд за шкірою з виноградомРецепт меду та винограду для чистої шкіри

Ви повинні підготувати виноград та додати 1 столову ложку меду, змішати їх разом і нанести суміш на обличчя, залишити на 20 хвилин, потім вмити обличчя водою, щоб отримати чисту шкіру.