М’ята використовується при приготуванні їжі, а також може використовуватися як натуральний інгредієнт для догляду за шкірою, оскільки вона містить важливі поживні речовини, і для цього ми розглянемо у звіті натуральні рецепти догляду за шкірою з м’яти, слідуючи простим крокам, згідно з веб-сайтом “захоплення стилем“.

Натуральні рецепти догляду за шкірою з м’яти

Рецепт банана та м’яти від прищів

Цей рецепт допомагає позбутися шрамів від вугрової висипки, зволожити шкіру, боротися з пошкодженнями і збільшити вироблення колагену, приготувавши половину банана з 10-12 листям м’яти, потім подрібнивши банан і листя м’яти, щоб отримати однорідну суміш, потім нанесіть суміш на шкіру. обличчя і залишити на 15-30 хвилин, потім вмити обличчя холодною водою, щоб отримати шкіру, що сяє.


Натуральні способи догляду за шкірою від м’яти

Рецепт меду та м’яти для однорідності кольору

Цей натуральний рецепт допомагає у догляді за шкірою, уповільнює процес старіння, вирівнює колір і лікує прищі, готуючи 10-12 листя м’яти, столову ложку рожевої води та половину столової ложки меду, а потім подрібнюючи всі інгредієнти разом, щоб зробити гладку суміші, потім рівномірно нанести на обличчя і залишити на 20 хвилин, потім вмити обличчя холодною водою до отримання однорідного тону шкіри.

Натуральні рецепти догляду за шкірою з м'яти
Натуральні рецепти догляду за шкірою з м’яти

Рецепт огірка та м’яти для зволоження шкіри

Цей рецепт підходить для догляду за шкірою та зменшує набряклість і припухлість шкіри. Нанесіть її на шкіру обличчя на 15-20 хвилин, потім вмийте обличчя, щоб отримати гладку шкіру.

Рецепти догляду за шкірою з м'ятою
Рецепти догляду за шкірою з м’ятою

Рецепт лимона та м’яти для свіжої шкіри

Цей рецепт допомагає захистити клітини шкіри від пошкоджень і отримати свіжу шкіру без прищів, приготувавши 1 столову ложку лимонного соку з 10-12 листям м’яти, подрібнивши листя м’яти, додавши лимонний сік і завдавши його на прищі, а також дільниці зі шрамами та залишаючи рецепт. 15 хвилин, потім вмийте обличчя холодною водою, щоб отримати свіжу шкіру і позбутися прищів.