Протягом століть люди цікавилися новими видами спорту, особливо для розваг та фітнесу, такими як футбол, бейсбол, баскетбол, хокей та теніс, які є одними з найпоширеніших видів спорту, але існують сотні різних видів спорту, в які грають у всьому світі та класифікуються як дивні ігри, багато з цих видів спорту старі та традиційні, в той час як є також кілька дивних сучасних видів спорту, які з’явилися лише в останні кілька років, тому «Сьомий день» розглядає найдивніші види спорту, які грали по всьому світу згідно веб-сайтубізнес-інсайдер” Наступним чином:

Кабадді або Кабадді Спорт:

Спорт кабаді – національна гра Бангладеш та Непалу, і в ній щорічно проводиться турнір, присвячений чемпіонату світу з футболу, який проводиться у Південній Азії. команда суперника, перш ніж повернутися на свою половину, може це звучить досить просто, але нападник також повинен робити все це, затримавши подих, коли він перебуває на половині суперника, а коли нападник повернеться, він хворітиме кабаді, кабаді Він затримав подих, щоб показати, що не вдихав.

зорбінг:

Підготувати зорбінг Один з нових видів спорту, який був розроблений, і це екстремальний вид спорту, який став дуже популярним в останні роки, і неважко зрозуміти, чому, тому що участь звучить дуже весело, а також дещо комічно та дивно, це здається, що в ньому немає змагального елемента, що робить його захоплюючим заняттям. Швидше це спорт, він включає в себе потрапляння всередину великого надувного м’яча з прозорого пластику, який потім кидають вниз по схилу пагорба, змушуючи вас котитися, доки ви не нарешті зупинитесь.

зорбінг
зорбінг

Глажка під водою:

Це екстремальний і невимовно екзотичний вид спорту, який вважається мистецтвом перформансу, що зародилося у Великій Британії, але документальний фільм про цей вид спорту допоміг поширити його по всьому світу і тепер демонструється в усьому світі, як випливає з назви. або під водою, або над вершинами. У горах цей екстремальний вид спорту поєднує азарт активного відпочинку з комфортом добре стиснутої сорочки.

жорстке прасування
жорстке прасування