Старі модні тенденції іноді з’являються і зникають, будь то в моді або аксесуарах, наприклад, невелика сумка, яка знову з’являлася на показах мод на тижнях моди, де з’являлася група різних і привабливих кольорів, наприклад, прямокутна сумка з ручкою, яка може вмістити деякі предмети , такі як помада, монети та інші, мають різне призначення, повідомляє британська газета Daily Mail.


Знаменитості з маленькими сумками

Вважається найдешевшою версією маленької сумки, розробленої брендом. Фенді Він коштує 1690 фунтів стерлінгів, інші міні-версії доступні за 460 фунтів стерлінгів.

Кажуть, що сумка Багет Це одна з найбільш затребуваних сумок: оригінальний дизайн 90-х коштує майже втричі дорожче за початкову ціну, а цього тижня Neon Baguette 2010 року коштував на той час від 2000 фунтів стерлінгів, а зараз надійшов у продаж за 4600 фунтів стерлінгів.

Маленька сумка на показі мод
Маленька сумка на показі мод

Маленькі сумки є фаворитами деяких знаменитостей, таких як Кейт Мосс, Лінда Євангеліста, Грейс Джонс, Сара Джессіка Паркер, Кім Кардаш’ян та інші.

Дизайн невеликих сумок включає сумку-багет, наприклад, сумку Chanel, чорну сумку із золотим ланцюжком або сумку Hermes Birkin.

маленька сумка
маленька сумка

Запуск італійського модного будинку. Фенді багаж Багет У 1997 році, який завоював захоплення багатьох жінок, на що не очікував сам модний будинок.