У цей період багато магазинів готуються запропонувати наречену Мавлід і лицаря в різних формах, будь то зроблені з цукру і прикрашені квітами та кольоровим папером, або наречена з пластику, прикрашена сукнями, схожими на весільні сукні, які сім’ї прагнуть придбати. купують для своїх дочок, щоб відсвяткувати почесне народження Пророка, але багато хто не знає історичного походження «Нареченої та коня народження», за яким багато історичних звітів, які ми розглядаємо в цьому звіті, розходяться.

Яке історичне походження народження нареченої та коня?

Кажуть, що «Аруса аль-Мавлід» бере своє історичне походження в епоху Фатімідів, коли було сказано, що Фатімідський халіф зазвичай виходив у день народження Пророка в процесії, і Диван солодощів халіфа приносив безліч солодощів, для роздачі солдатам і народу. коня роздати дітям, щоб це принесло радість та щастя у їхні серця.


Народження Коня

В іншому хадисі говориться, що причиною створення «Аруса аль-Мавлід» є те, що фатимідські правителі закликали людей одружуватися в день народження Пророка, і проводилися весілля, і розвішувалися прикраси. Ось чому в народі вигадали наречену з цукерок, прикрашену кольоровим листям, і нареченого, що їде на коні. Наречений підносить солодку наречену дружині свого сина, звичай, що зберігся до наших днів.

мила наречена
мила наречена

В іншому хадисі вказано, що наречена-мавлід з’явилася в епоху правителя, за наказом Аллаха, коли він вийшов у процесію зі своєю дружиною, яка була одягнена у білу сукню в день народження пророка. кондитери працювали над приготуванням солодощів в образі правителя та його дружини, яка була в образі іменинниці та лицаря, що тривали до цього моменту.

Ще одна фотографія іменинниці нареченої
Ще одна фотографія іменинниці нареченої

Є й інші думки, що вказують на те, що народжена наречена та лицар є втіленням міфу про Ісіду та Осіріса, де вважається, що лицар був натхненний статуєю «Гора» і що він тримає в руці меч, щоб убити символ зла, представлений «Набором» , та що кольорові карнизи з паперу, розташовані за спиною нареченої, натхненні набором «Фарбова Ізіда».