Багато людей прагнуть володіти автомобілем з різних причин, у тому числі через почуття усамітнення та доступу в будь-яке місце, куди не можуть дістатися жодних транспортних засобів. Міжнародний день відмови від автомобіля осьовий наркоман“.

Чому ви повинні відмовитись від своєї машини хоча б на один день?

Прийди у форму

Відмова від автомобіля та заміна його велосипедом або ходьба пішки, щоб дістатися до будь-якого місця поряд з вашим будинком, допоможе вам скинути зайву вагу та відчути себе енергійною та енергійною, що допоможе вам отримати характерну статуру.


Практика ходьби

Ви отримаєте гроші

Відмова від автомобіля також допомагає заощадити багато грошей, які можна було б витратити на бензин, технічне обслуговування автомобіля або навіть на проїзд у будь-якому громадському транспорті, що допомагає заощадити гроші та витратити їх на інші корисні речі.

Ви братимете участь у збереженні навколишнього середовища

Екологічно чистих автомобілів багато, але їх немає удосталь на ринку, і тому на вулицях повно машин, які все одно забруднюють повітря, тому відмова від машини навіть на один день допомагає зберегти довкілля.

кататися на велосипеді
кататися на велосипеді

це буде дружба

Кинувши машину та потренувавшись ходити пішки, щоб дістатися до будь-якого місця поряд з будинком, ви допомагаєте взаємодіяти з сусідами і, таким чином, приводьте до формування дружби з ними, що робить вас коханим усіма.

Ви знайдете нові місця

Відмова від машини та ходьба або їзда на велосипеді також допомагають вам помічати речі та місця, які ви не побачили б під час водіння.

почуття втоми
почуття втоми

Ви будете спокійні та не напружені

Водіння автомобіля вимагає більшої концентрації на дорозі, що викликає почуття втоми, занепокоєння та напруги, тому ходьба допомагає позбутися почуття стресу, занепокоєння та стресу, які ви відчуваєте за кермом свого автомобіля.