Лікарі витягли носове кільце з легкого американця, який зник безвісти протягом 5 років після того, як рентген показав, що носове кільце, яке чоловік носив багато років тому, було імплантовано у ліву верхню частину його легені.

35-річну Джоуї Лікінс було доставлено у відділення невідкладної допомоги наприкінці минулого місяця з сильним кашлем та відчуттям, що «щось блокує дихальні шляхи».


Лікарі побоювалися, що це були попереджувальні ознаки пневмонії, але рентген показав, що причиною насправді була носова шпилька, яку чоловік носив, імплантований у верхню ліву частку легені.

Лайкенс вважає, що він проковтнув монету уві сні, кажучи, що одного ранку п’ять років тому він прокинувся і виявив, що вона зникла, і після того, як «перевернув мою спальню вгору дном, він вирішив, що вона втрачена, і купив іншу» .


горло

Чоловік в операційній
Чоловік в операційній

та людина
та людина

Рентгенівський знімок
Рентгенівський знімок

В Інтернеті є багато непідтверджених повідомлень про те, що люди проковтують сережки в носі, часто після того, як вони були ослаблені. розірвати тканини..

Лайкенс припустив, що він, мабуть, проковтнув коштовність, яку носив 3-4 роки тому, уві сні..

Удари по носі можуть послабити прикрасу і викликати його «вихід» в одну з ніздрів, який потім можна вдихнути через носову порожнину, або впасти в рот, де можна проковтнути або вдихнути..