Королівський експерт заявив, що принц Вільям просто не може пробачити свого брата принца Гаррі за його дії по відношенню до сім’ї в недавній період, який настав після того, як він і його дружина відмовилися від своїх королівських обов’язків, і Кеті Ніколл, автор книги Нові члени королівської родини – спадщина королеви Єлизавети та майбутнє корони Новий 40-річний принц Уельський навряд чи залишить своє минуле, незважаючи на те, що виступив єдиним фронтом із 38-річним герцогом Сассекським під час туру Віндзором після смерті королеви..

Говорячи про Дена Вуттона, Ніколь сказала: “Вільям просто не може пробачити Гаррі не тільки за його поведінку, те, що він зробив і як він це зробив, але й за те, що станеться в найближчому майбутньому”.


Вільям та Гаррі

Відповідно до того, що було опубліковано на веб-сайті «Daily Mail», Ніколь звертається до глибокого розколу між сім’єю Сассекс та іншими членами королівської родини після того, як Гаррі та його дружина Меган Маркл вирішили піти зі своєї посади та високопоставлених членів королівської родини. , і почати нове життя в США у 2020 році, та у своєму інтерв’ю журналу Controversial Зріз Меган сказала, що їй знадобилося «багато зусиль», щоб пробачити, і натякнула, що вона може «сказати що завгодно» в тому, що деякі вважають прихованою загрозою для королівської сім’ї, а також сказала, що її «проста присутність» вони з Гаррі порушили динаміку ієрархії. перш ніж вони пішли у відставку з посади старших членів королівської родини.

З іншого боку, присутність Меган Маркл, дружини принца Гаррі, викликала здивування багатьох людей, особливо тих, хто стежив за розбіжностями між Меган і її чоловіком і королівською сім’єю, починаючи з їхньої відмови від своїх королівських обов’язків та їхньої поїздки в Америку та їх виступу в медіа-програмі Опри Вінфрі, які звинувачують їх у расизмі в британській королівській сім’ї, та інші речі, які посилили їх напруженість та розбіжності між ними, тому багато хто уважно стежив за реакцією принцеси Меган на похорон королеви Єлизавета II, особливості її поводження з членами сім’ї.

принц Гаррі


принц Гаррі

Експерт з мови тіла Хесус Енріке Розас, відомий як фахівець з мови тіла, проаналізував, як Кейт Міддлтон і принц Вільям взаємодіяли з Меган Маркл і принцом Гаррі, оскільки він сказав, що Меган здавалася їй, коли вона дивилася на Кейт напруженою і дуже переляканою, і це було видно з її руху шиї, згідно з веб-сайтом». шпаргалка “.

Росас додав, що напруга Меган була дуже явною, і це могло бути пов’язане з її почуттям занепокоєння і страху, зазначивши, що її почуття виявилися в її правій руці, руці та ногах, підкресливши, сказавши: «Ноги не брешуть».