Присутність Меган Маркл, дружини принца Гаррі, викликала здивування багатьох людей, особливо тих, хто стежив за суперечками між Меган і її чоловіком і королівською сім’єю, починаючи з їхньої відмови від королівських обов’язків та їхньої поїздки до Америки, і виступаючи з ними у медіапрограмі Опри Вінфрі. , звинувачуючи британську королівську сім’ю в расизмі та інших речах, що загострили напруженість і суперечки між ними.


принц Гаррі

Експерт з мови тіла Хесус Енріке Розас, відомий як фахівець з мови тіла, проаналізував, як Кейт Міддлтон та принц Вільям взаємодіяли з Меган Маркл і принцом Гаррі, оскільки він сказав, що Меган дивилася на Кейт як напружену і дуже налякану, і це було видно з її рухів. на її шиї, згідно з веб-сайтом». шпаргалка “.

Росас додав, що напруга Меган була дуже очевидною, і це могло бути пов’язане з її почуттям занепокоєння і страху, зазначивши, що її почуття з’явилися в її правій руці, руці та ногах, як він сказав: «Ноги не брешуть».

Інше зображення
Інше зображення

Експерт з мови тіла зазначив, що ступні відіграють важливу роль у мові тіла, оскільки положення ступнів кожної людини розповідає різну історію, наприклад, ступні Кейт були поставлені твердо та впевнено, а ось ступні принца Гаррі були поставлені так, як здавалося. щоб позначити своє бажання піти, бо Він махав ногами, ніби збирався вийти.

Меган Маркл
Меган Маркл

Росас помітила, що Гаррі і Меган багато торкаються один одного, ніби намагаючись заспокоїти один одного, і це було видно з їх дотиків один до одного, коли Маркл клала руку на спину чоловіка, і він теж, тому що вони не відчувати себе комфортно в цей час

Меган
Меган

Росас сказав, що Кейт і Вільям здаються «процвітаючою» парою, судячи з виразу їхніх осіб та мови тіла, оскільки Меган і Гаррі, схоже, теж процвітають, але по-своєму, оскільки вони подорожували і вирішили жити в Америці. але можливо, що вони почуваються некомфортно через зосередженість у житті.

Гаррі та Меган
Гаррі та Меган