Минуло кілька днів з моменту поховання тіла королеви Єлизавети II, і зараз розмова зайшла про розподіл її королівських одягів та прикрас, оскільки королівські експерти стверджували, що левова частка дістанеться королеві-консорту Каміллі та Кейт Міддлтон, принцесі. Уельсу, але вони вказали, що перший вибір буде за королевою-консортом.

Головний редактор журналу ВеличністьІнгрід Сьюард, одяг покійної королеви Єлизавети II буде розсортований та організований, перш ніж буде визначено, які предмети будуть передані кожному персонажу, повідомляє британська газета Daily Mail.


Звіт щоденної пошти

Вона продовжила: «Я припускаю, що особисті коштовності Її покійної Величності будуть передані різним членам її сім’ї», і пояснила, що «принцеса Уельська, як майбутня королева, отримує левову частку від свого яскравого, скоординованого вбрання. однакові капелюхи та сумки, оскільки королева відома своїм класичним почуттям елегантності»..

Королеву рідко бачили в одному і тому ж предметі одягу під час її 70-річного правління. може статися з її майном зараз.

Члени королівської родини
Члени королівської родини

Королівський експерт Крістіна сказала: «Я очікую, що деякі з її відмінних нарядів, такі як ювілейні комплекти або пальта та капелюхи, які вона носила на королівських весіллях, безумовно, будуть збережені для історичних цілей». .

Королева Єлизавета
Королева Єлизавета

Корона королеви Єлизавети
Корона королеви Єлизавети