Коли в людини є проблема, і вона постає між нею та її мрією, вона вважає, що це кінець життя і віддається депресії та смутку, що глине його, поки не знищить його, а інші бачать у проблемах, лихах та хворобах сильним мотивом для нього здійснити свою мрію на землі, у тому числі деяких глухонімих голлівудських зірок, які не здавались і продовжували боротися зі своєю інвалідністю, поки не досягли положення, про яке мріють, і з нагоди Міжнародного дня Мова жестів, яку ми розглядаємо в цьому звіті, голлівудських знаменитостей , які говорять цією мовою, згідно з даними веб-сайту “ай-медіа..”

Топ-5 голлівудських знаменитостей, які глухі

Марлі Метлін

Марлі Метлін отримала “Оскар” за свій фільм Діти меншого бога який був показаний у 1986 році та приніс їй премію Оскар та Золотий глобус..


Марлі Метлін

А у Марлі діагностували приглухуватість у віці всього 18 місяців, і у неї всього 20 відсотків слуху на одне вухо, а на інше вона не чує, і вона полюбила і освоїла акторську майстерність і виступала в Дитячому театрі при віці семи років працює в Центрі глухих у Чикаго, і вона є одним із головних захисників обізнаності про інвалідність.

Лінда від першої особи

Лінда Бафф – глуха американська актриса, яка прославилася своєю роллю в дитячому серіалі “Вулиця Сезам”.

Лінда
Лінда

Сі Джей Джонс

Сі Джей Джонс прославився як комік, письменник і режисер. Його батько і мати були глухими і спілкувалися з ними на мові жестів. Малюк на драйві Який був показаний у 2017 році, і Джонс започаткував Міжнародний театральний фестиваль жестової мови.

Сі Джей Джонс
Сі Джей Джонс

Рассел Гарвард

Американський актор Рассел Гарвард народився глухим та дебютував у кіно. Буде кров Отримавши визнання критиків, він називає себе глухим і використовував американську мову жестів у численних спектаклях Гарвардського університету та отримав премію World Theater Award за визначне виконання.

Рассел Гарвард
Рассел Гарвард

Шон Берді

Шон Берді народився глухим і найбільш відомий як актор, комік, письменник і продюсер, який добре відомий і вільно розмовляє американською мовою жестів. (АСЛ) та англійською, Берді був активним членом спільноти глухих, завоювавши титул Містера Всесвіт. Глухий підліток Америка 2010.

Шон Берді
Шон Берді