Важкий шлях може бути легким за наявності тих, хто підтримує нас, полегшуючи все, що ми знаходимо на заваді, і спрощуючи все, що складно, особливо при дотриманні цінностей і моралі, які відкривають зачинені двері з благословення батьківських молитов. і їхню згоду, це те, що доктор Ахмед Фікрі, власник фотографії, поширеної в соціальних мережах, яка приймає в ній рука свого батька під час обговорення його докторської дисертації, пояснюючи, що незалежно від того, скільки років людині чи досягає вищих посад, він залишається зобов’язаним своїм життям тим, хто несе їхні турботи і працює на їхню втіху, і всього цього не заслуговує ніхто, крім батька та матері.

Поцілунок доктора юридичних наук в руку батька:

Ахмед Фікрі, який проживає в мухафазі Сохаг, в центрі Дар-ес-Салам, і має докторський ступінь у галузі конституційного права, сказав, що історія почалася з ним понад 20 років тому, після того, як він вирішив залишити середню наукову освіту та перекласти свою справу до Літературного інституту. Дивізія, що його засмучувало, але його батько мав іншу думку, оскільки він сказав Йому, що я хочу, щоб ти досяг докторського ступеня, незважаючи ні на що.

Виховання на цінностях та нашій прекрасній моралі, починаючи з поваги до старших і закінчуючи прагненням до халяльного харчування, було конституцією його батька, і він додав: «Ми виросли на барабані нашого батька», метафора його доброго виховання своїх дітей. підвищувати голос перед старшим, правильно сидіти, навіть користуватися мобільним телефоном був рахунок, тому не допустимо тримати його під час сімейних сесій, усі справи, нехай здаються простими, але зробили їх взаємопов’язаними та оцінили їхні батьки сильно.

Проста впевненість батька у здібностях сина не пройшла даремно, а навпаки, стала для нього сильною мотивацією, завдяки чому він фактично вступив на навчання на юридичний факультет Університету Айн-Шамс, який закінчив роки навчання з високими оцінками, які дозволили йому закінчити аспірантуру, оскільки вона часто чула фразу, яку завжди говорив його батько. Він сказав: “Ти маєш залишитися лікарем. Ти не звичайний студент”. Лікар у законі не знайшов нічого, крім поцілунку руки свого батька під час обговорення його докторської дисертації, як висловлення вдячності йому і у відповідь на частину. Навіть якби він був маленьким, він не зробив би це з ним.


Під час обговорення кандидатської дисертації

батько
батько

Лікар Ахмед зі своїми братами
Лікар Ахмед зі своїми братами

почитати своїх батьків
почитати своїх батьків

Сім'я доктора Ахмеда
Сім’я доктора Ахмеда

Поцілунок на руці батька
поцілунок в руку свого батька

Батько доктора Ахмеда
Батько доктора Ахмеда