Багато дівчат чекають, щоб побачити образи зірок на червоних доріжках багатьох фестивалів, щоб отримати від них ідеї та вбрання, які можуть їм підійти, та з іншого ракурсу, багато артистів знялися та навіть вибрали те, що їх чимось відрізняє. що їм підходить, що не змушувало їх покладатися тільки на носіння суконь або тільки класичних костюмів. на червоній доріжці Каїрського фестивалю драми виглядають так:

Самиха Аюб:

Велика зірка Самиха Аюб була одягнена в блакитну сукню, скроєну на кшталт абайї, з «крепу» і розшиту срібними кристалами, образ здавався елегантним і простим, придатним для свят та фестивалів.


Самиха Аюб

Амаль Ібрагім:

Зірка Амаль Ібрагім з’явилася на Каїрському драматичному фестивалі в чорній абаї, розшитій золотим бісером, з відповідним золотим шарфом і вишитим плащем, який підходив до церемонії, але відрізнявся простотою, а також ставив на прикраси золотого кольору.

Амаль Ібрагім
Амаль Ібрагім

Ніхал Анбар:

Що стосується зірки Ніхал Анбар, то вона з’явилася на червоній килимовій доріжці у сукні, що тяжіє до її «стилю» «турецьких абай» з шифонового матеріалу, що відрізняється спокійним жовтим кольором і широкими розшитими рукавами.

Ніхал Ембер
Ніхал Ембер

Мадіха Хамді:


З тією ж «історією» абайї, талановита артистка з’явилася у темно-синій атласній сукні, розшиті пір’ям по центру на червоній доріжці, з яскравим білим шарфом, а її образ доповнили срібні аксесуари та срібна сумка. також.

Мадіха Хамді
Мадіха Хамді