Австралійська художниця Сью Норман по-своєму віддає шану королеві Єлизаветі II гравюрою на пісках Брайтон-Біч в Аделаїді, Південна Австралія..


Вчора близько 250 тисяч людей на прощання глянули на труну королеви Єлизавети у Вестмінстер-холі в Лондоні, але Норман і багато австралійців не змогли цього зробити, що змусило художника попрацювати над створенням малюнка покійної на піску, а запрошуємо бажаючих увічнити пам’ять королеви..малюнок королеви єлизавети


В інтерв’ю Sky News Arabia австралійська художниця розповіла, що думала про цей малюнок на честь королеви Єлизавети II як про прекрасний історичний зразок..


Норман додала, що перш ніж приступити до малювання, вона звернулася до своїх послідовників, які бажають принести квіти, щоб вони прийшли вранці зі створенням спеціального простору, щоб його можна було обмивати водою з припливом моря, і його стан полягав у тому, що він не повинен бути пластиковим чи гумовим..


При світлі сонця о десятій ранку і на очах у сотень городян, що вишикувалися на пляжі, Норман провів малюнок, який зайняв цілих 3 години, у той час як державний похорон, за яким пішли мільйони навколо світу, пройшли у Віндзорський замок, де була похована королева ..

Малюємо королеву на піску.

малюємо королеву на піску


Вона зазначила, що приплив не піднімався протягом кількох годин, щоб стерти малюнок королеви, і продовжила: «Я була дуже здивована тим, що малюнок королеви на піску не тільки протримався до заходу сонця, але й приплив ніколи не піднімався настільки, щоб стерти. його».


Знімки, які австралійська художниця опублікувала через свої облікові записи в соціальних мережах, викликали широкий відгук за відповідність малюнка реальній формі королеви, а також за його символічність у день прощання..